כדי שתוכל לשחק תפקיד מניעתי, היגיינת פה חייבת להיות מדויקת ומלאה. כלומר, עליה להסיר שאריות מזון ורובד חיידקים לא רק מפני השטח של השיניים, אלא גם מן החללים בין השיניים מן החניכיים.
כדי לסייע לשמור על השיניים והחניכיים ללא פלאק וחיידקים אחרים, חשוב לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי מדי יום וכן לתרגל צעדים טיפול מותאם אישית אחרים, כולל ביקור רופא השיניים שלך באופן קבוע. גישה ™ 3-שלב זה הופך לפשוט בריאות פה טובה יותר באמצעות חינוך והתאמה אישי.
שלב 1 - מברשת
  Step-1Brushing לבדו אינו מספיק כי זה רק מסיר עד פלאק 50%.
מברשת השיניים היא מכשיר חשוב ביסודו עבור היגיינת פה; כן ייטב מאפייניו, יותר הוא יעיל הסרת פלאק. כמעט כל אחד מברשות שיניים בכל יום, אך למרות זאת, 3 מתוך 4 מבוגרים הסובלים ממחלת חניכיים במהלך חייהם ... למה?
צחצוח שיניים לבד אינה מספיק להשגת היגיינת פה מלאה. אתה צריך לדעת, למעשה, כי הוא מייצג רק את השלב הראשון של היגיינת פה מלאה.
שלב 3 - טיפול מותאם אישית
שלב 3For-בריאות מסטיק אופטימלי, מברשת, חוט ולהתייעץ רופא השיניים שלך כדי להתאים אישית את השגרה לטיפול בפה האישית שלך. צחצוח שיניים וחוטים דנטליים לבדן אינן מספיקים להשגת היגיינת פה מלאה. בדיוק כפי שיש סוגים שונים של העור או השיער, גם חלל הפה הם שונים ודורשים תשומת לב מתמחה. לקבלת הטיפול האופטימלי של החניכיים שלך, להתייעץ עם רופא השיניים שלך לקבלת ייעוץ על מוצרים מיוחדים להתאמה אישית של משטר היגיינת הפה היומי, כגון מערכות interdental, משחות שיניים, rinses.n אוראלי השיניים ומתחת לקו החניכיים.

שלב 2- פלוס
שלב-2Flossing שומר וחניכיים בריאים ומפחית רובד מתחת לקו החניכיים. צחצוח שיניים ושימוש בחוט דנטלי להסיר עד 70% של פלאק. השלוב של חוט מברשת שיניים הוא שיפור ניכר. כדי להסיר מזון שאריות וחיידקים המצטברים באזורים שבהם זה בלתי אפשרי עבור מברשת שיניים להגיע, חשוב ביסודו להשתמש בחוט דנטלי: רק בדרך זו אפשר להגיע רווחים בין השיניים ומתחת לקו החניכיים.